Jailbreakli iphone müzik atma

Jailbreak nedir? Ne işe yarar?
iOS 11.3.1 Jailbreak Tweak LinkTunes, Download/Import Songs To Music App

NedenAllahım Music box dan indir iFile ile mewseek'e at ordan ipoda atabilirsin youtube de arat bulursun Hocam k. Simdi music box'u indiriyorumda telefona muzik kismina atmayi biraz daha detayli anlatirmisiniz? Hocam kusura bakma geçiştirerek yazmış gibi gözükmüşüm özür dilerim cidden: Şimdi, Sizde sanırım Music Box var..

 • telefon görüşme kaydı programı!
 • iPhone/iPod/iPad ile Youtube’dan müzik-video nasıl indirilir? (Jailbreakli).
 • android telefon ile ortam dinleme.
 • casus telefon iphone 6s.
 • 118 yorum - “Jailbreak nedir? Ne işe yarar?”;

MusicBox'tan indirdiğin müzikleri altta vereceğim videodaki gibi iFile ile MewSeek'in içine atın, MewSeek müzikleri iPod klasörünüze atmaya yarıyor isterseniz Albüm şeklinde de atabilirsiniz Video'yu vereyim yapamazsanız söyleyin yardımcı olayım Buyrun. İndir mewseek'i , arama butonuna bas, indir, downloads kismindan "add to ipod" de, bu kadar.

Jailbreak'li İphone'a Müzik İndirme

Baska programa gerek yok. Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu. Destdestron Arkadaslar music box diye bir program var ama telefona kaydetmiyormus sadece programda kaliyormus.

1:Video Downloader uygulamaları

Arkadaslar music box diye bir program var ama telefona kaydetmiyormus sadece programda kaliyormus. Boyle bir uygulama yada program. IOS kullanıcılarının son zamanlarda popüler olarak kullandığı Jailbreak, gün geçtikçe eski tweaklerini güncelleştirerek, yeni sürümlere.

Yardim lutfen Bridge adındaki programı indir cydiadan, sonra protube extention gibi bir program var onu kur. Bu protube extention youtubedan müzik indirmeye yarar.

iPhone’a bilgisayar olmadan video veya müzik nasıl indirilir?

Youtube un kendi uygulamasında istediğin videoyu aç, altta aşağı doğru bir ok işareti belirecek beğenme, paylaşma vs. En basitinden iPad veya iPhone cihazınıza bir video dosyasını veya bir şarkıyı indirmek istediğinizde muhakkak size iTunes yani bir bilgisayar veya iCloud servisi gerekiyor. Aslında birçok kullanıcının alternatif olarak tercih ettiği seçeneklerden birisi de şarkıları mail olarak kendisine göndermek. Fakat mail içerisinden fotoğraf dosyaları gibi bu dosyaları maalesef cihazınızın içerisine kaydedemiyorsunuz. Kaydetseniz bile, iPhone veya iPad için ödediğiniz muhteşem etiket fiyatından sonra böyle bir işle uğraşmak sanırım size de pek cazip görünmeyecektir.

Yorum dolaşımı

Android kullanıcıları internet veya mail üzerinden direkt olarak indirmek istediklerini cihazlarına indirebilirken, biz Apple kullanıcılarının bu açıdan büyük sıkıntıları olduğu aşikar. Bu sıkıntıları aşmak için ise birçok farklı yöntem ve özellikle Jailbreak işlemi kullanılıyor. Şayet indireceğiniz bir video dosyasıysa ve bu dosyayı iPhone cihazınız ile açabiliyorsanız o zaman cihazınıza bu videoları indirebileceğiniz ve hatta daha sonradan film rulosuna kaydedebileceğiniz birçok farklı uygulama mevcut.

iPhone/iPad/iPod Touch ile youtube’dan video indirme

Müzik aktarımı için aynı anda iki farklı cihaz bağlama Bu telefon yöneticisi Android ve iOS akıllı telefonlarla tamamen uyumludur. Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin. Telefona birsey oldu itunes gormuyor muzik atamiyorum. Bu indirdiğiniz dosyayı, Müziklerinizin arasına nasıl göndereceksiniz? NedenAllahım Music box dan indir iFile ile mewseek'e at ordan ipoda atabilirsin youtube de arat bulursun Hocam k.

Üstelik ücretsiz olanlarının da bulunduğunun tekrardan altını çizelim. Benim kullandığım örnek bir uygulama ise adı ile işlevinin aynı olması nedeniyle sevdiğim Video Downloader uygulamasıdır.

Jailbreak'li İphone'a Müzik İndirme » Sayfa 1 - 1

Bu uygulamanın içerisinde bir videoyu izlerken ayrıca onu kaydedebilme imkanına sahip olacaksınız. Bunun gibi bizlere yardımcı olabilen birçok farklı video indirme yöneticisi bulunuyor.

 • Recommended Posts.
 • spy indir film.
 • Cydia en güzel müzik indirme programı hangisi - iPhone Yardım (Soru-Cevap) - www.bilgiselicocukevi.com;
 • iphone 6s Plus whatsapp takip;
 • spy demo indir.
 • casus virüs silme programı.
 • iPhone’a iTunes olmadan Müzik Aktarmanın Güzel Bir Alternatifi?

Daha sonra eğer istersek bu videoları kendi film rulomuza da aktarabiliyoruz. Anlayacağınız bu uygulamalar ile daha oldukça uzun bir süre iPhone veya iPad cihazınıza video indirmek sorun değil. Maalesef bu konuda tam olarak bize yardımcı olabilen bir uygulama henüz geliştirilmedi. Fakat eğer çoğunlukla yabancı şarkıları dinliyorsanız o zaman müzik indirme uygulamalarını deneyebilirsiniz.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web