Huawei arama kaydi silme


Belirli bir güne veya döneme ait etkinliği silme: Etkinliğim sayfasına gidin ve Diğer üzerine tıklayın.

Kişilerinize numara ekleme

Google arama motorunun özelliklerinden biri ise yaptığınız tüm aramaların kayıt altına alınmasıdır. Oturumunuz kapalıyken bazı arama geçmişi özellikleri kullanılamaz. Açılır menüden günü veya tarih aralığını belirleyin ve son olarak Sil'i seçin. Kişilerinize çağrı geçmişinizden bir numara eklemek için çağrıya Bir kişiye ekle ya da Yeni kişi oluştur seçeneğine dokunun. Yaptığınız değişikliği onaylamak için açılan kutucukta " Duraklat " üzerine tıklayın. Anket CHIP zaman zaman bilimden teknolojiye, spordan tarihe uzanan geniş bir yelpazede özel dergiler yayımlıyor. Diğer  Çağrı Geçmişi 'ne dokunun.

Burada "Etkinlik silme ölçütü"nü seçin. Açılır menüden günü veya tarih aralığını belirleyin ve son olarak Sil'i seçin. Etkinliğim sayfasını açın ve sağ üstteki üç nokta düğmesi üzerine tıklayın, ardından " Etkinlik silme ölçütü " üzerine tıklayın.

 1. s7 google arama gecmisi silme.
 2. playstation hesap takip programı ücretsiz.
 3. casus luciferi meaning.
 4. Google arama geçmişi temizleme;
 5. Instagram arama geçmişini temizleme.
 6. Çağrı geçmişini görüntüleme ve silme.
 7. Çağrı geçmişini görüntüleme.

Şimdi " Tarihe göre sil " altında Aşağı ok'a tıklayın ve Tüm zamanlar 'ı seçin. Son olarak Sil'i seçin ve gerekirse seçiminizi onaylayın. Etkinliğinizi sildiğinize göre Google'ın bu kayıtları tutmasının önüne geçmek istiyor da olabilirsiniz.

Mobil site

Bu durumda kayıt işlemini geçici veya kalıcı olarak durdurma seçenekleriniz var. Geçmiş kaydetmeyi geçici olarak durdurma: Etkinliğinizin hesabına kaydedilmesini bir süreliğine durdurmak istiyorsanız, tarayıcınızda gizli gezinti penceresi açabilir ve bu sırada web'de dolaşabilirsiniz.

Gizli penceredeyken Google'a oturum açmadığınız sürece etkinliğiniz kaydedilmeyecek. Arama geçmişini kalıcı olarak kapatma: Etkinlik kontrolü sayfasına gidin ve kaydetmeyi durdurmak istediğiniz etkinliğin yanındaki anahtarı bu durumda " Web ve Uygulama Etkinliği " öğesi kapalı konuma getirin.

 • Google arama geçmişinizi silin! Kimse göremesin! - Teknoloji Haberleri.
 • Google Geçmişinizi Temizleyin!.
 • Arama geçmişini görüntüleme veya silme.
 • facebooktan yer belirleme;
 • Temel ayarlar.

Yaptığınız değişikliği onaylamak için açılan kutucukta " Duraklat " üzerine tıklayın. Google, sildiğiniz etkinliklerin hesabınızdan kalıcı olarak silindiğini söylüyor.

Çağrı geçmişini görüntüleme ve silme - Telefon uygulaması Yardım

Bununla birlikte firma, hangi ürünleri ne zaman kullandığınız gibi bilgileri hizmeti iyileştirmek üzere kayıtlı tutabileceğini belirtiyor. Burada bahsettiğimiz yöntemin yalnızca Google sunucularında kayıtlı arama geçmişinizi silmeye yönelik olduğunu unutmayın.

 • Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir?.
 • HTC Desire S - Arama listelerini silin;
 • 16 yorum - “Google arama geçmişi temizleme”.
 • samsung ace arama gecmisi silme.
 • Google arama geçmişinizi silin! Kimse göremesin!.

Bu nedenle web tarayıcınızda kayıtlı aramalarınızı silmek istiyorsanız, bunları ayrıca temizlemeniz gerekecektir. CHIP zaman zaman bilimden teknolojiye, spordan tarihe uzanan geniş bir yelpazede özel dergiler yayımlıyor.

Instagram’da arama geçmişini silme [Nasıl yapılır?]

Clear your removal history on YouTube. YouTube'dan en iyi şekilde yararlanmak için YouTube Yardım kanalına abone olun.

YouTube uygulamasında arama geçmişinize aşağıdaki talimatları uygulayarak erişebilirsiniz. YouTube'da aradığınız videolar seçeneği açıksa arama geçmişiniz Google hesabınıza da kaydedilir. Kayıtlı etkinliğinizi görüntülemek ve kontrol etmek için Etkinliğim sayfasını ziyaret edin.

Huawei Mate 10 Lite Chrome İnternet Geçmişi Silme

YouTube'da önceden izlediklerinizi görüntülemek veya silmek için izleme geçmişinize göz atın. YouTube uygulaması veya mobil sitesi için aşağıdaki talimatları uygulayın. Tek bir arama girişini silme Hesabınızda oturumunuz açıkken aşağıdaki adımları uygulayarak arama geçmişinizden tek tek arama silebilirsiniz: Arama simgesine dokunun Yanında geçmiş simgesi olan bir önerilen arama sonucuna dokunup basılı tutun.

Bu girişi arama geçmişinizden kaldırmak isteyip istemediğinizi soran açılır pencerede Kaldır 'a dokunun. Oturumunuz kapalıyken bazı arama geçmişi özellikleri kullanılamaz. Tüm arama geçmişinize erişmek için lütfen hesabınızda oturum açın.

Uygulamamızın tüm özelliklerini görmek isterseniz, butonuna tıklayın "Demoyu Görüntüle" Ürünlerimizin fiyatını öğrenmek isterseniz lütfen planı seçin: Telefon, Masaüstü, Aile kiti.